HUVITEGEVUS

Eesmärk meie töös on anda võimalus kogeda, tunnetada, väljendada ja kasvatada usku enesesse.

Huvijuhid sellel õppeaastal: Anika Einmann ja Marit Ristmägi.

Haapsalu Viigi Kooli õpilasomavalitsus 2024/25

Reigo Eller, Taavi Kotiv, Raafael Jaanisk, Joonas Laanemäe, Kert Kotkas, Aveliine Kadastik, Marten Kask, Reti Annamaa, Eveli Smirnov, Jekaterina Anopotškina, Merilill Kõuts, Aleksander Järv, Egon Visla.

HAAPSALU VIIGI KOOLI HUVIKAVA 2023/2024a.

HAAPSALU VIIGI KOOLI ÕPILASTE HUVIRINGID 2024/2025a.

PäevRingJuhendajaAeg
NBocceEda Proos13.15-14.00 (6.t)
E ja TDraamaringÜlle Ehala15.05-15.50 (8.t)
TSpordiring (kõigile)Mehis Ehanurm14.10-15.50 (7.-8.t)
KMuusikaringViivika Riiel14.10-14.55 (7.t)
E üle nädalaKunstiringKai Jeeberg14.10-15.50 (7.-8.t)
TRobootika 1 (nooremad)Ruth Randoja14.10-14.55 (7.t)
KRobootika 2 (vanemad)Ruth Randoja14.10-14.55 (7.t)
K üle nädalaLoovusringHanna-Stiina Lepmets13.15-14.55 (6.-7.t)
ELiikumisringHelle Lember12.20-13.05 (5.t)
NTantsuringAnika Einmann15.05-15.50 (8t)
TRahvapilliringViive Marleen, Helle Lember14.10-14.55 (7.t)

Draamaring Ü.Ehala

Draamaringi eesmärgid on arendada õpilaste sõnalist eneseväljendust, lavatunnetust, enesekindlust, loomingulisust ning koostöövõimekust.

Spordiring M. Ehanurm

Spordiring on igas vanuses liikumisest, spordimängudest ja tervislikest eluviisidest huvituvatele lastele.

Loovusring H. S. Lepmets

Loovusring on mõeldud kõigile lastele. Enamasti me meisterdame, joonistame ja maalime. Peamine eesmärk on pakkuda lapsele võimalus, vahendid ja julgustust eneseväljenduseks. Tunnis pole õigeid ega valesid lahendusi, inimesed pildil võivad olla üleni rohelised ja kõik tööd võib oma lemmiktegelasi täis kritseldada. Ringis on oluline osa sõbralikul keskkonnal, kus laps  saaks jagada tööprotsessiga seotult oma mõtteid, tundeid ja huvisid ka vestluses.

Liikumisring H. Lember

Liikumisring on mõeldud noorema kooliastme õpilastele. Kooskäimise eesmärk on leevendada õpilaste liikumisvaegust, pakkuda mängulist tegevust (ringmängulaulud) ja suhtlemist teistsugustes situatsioonides.

Robootikaring R. Randoja

Robootikaringis kasutame mitmesuguseid hariduslikke robootikakomplekte (mh Ozobot, Sphero ja Lego), et programmeerida visuaalses programmeerimiskeeles ning ehitada legoroboteid. Robootika arendab ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist ning aitab lisaks koostööle õppida oma tegevust läbi mõtlema ja plaanima.

Pilliring V. Marleen, H. Lember

Pilliringi eesmärk on õpetada Viigi kooli õpilastele eesti rahvaviiside ja lastelaulude tundmist ja pilli mängimist. Igale õpilasele kohandatakse pilliõpe just temale sobival tasemel. Ringis õpitakse väikekannelt, kitarri ja plokkflööti, soovi korral ka ukulelet. Koostööd tehakse kooli näite- ja tantsuringiga, esinedes koos erinevatel kooli üritustel (rahvakalendri tähtpäevad, aktused, kooli näidend).