Meeldejääv kontsert.

Ilusad ja meeldejäävad hetked koos Laura Põldvere ja Kusti Lembaga.
Ootasime neid endale külla juba õpetajate päevaks, aga alati ei kulge kõik plaanipäraselt. Ole saa kuulus laulja, poliitik, õpetaja või õpilane, kui haigus tahab sind maha murda, siis ta seda ka teeb. Nii juhtus ka Lauraga.
Nad ei loobunud oma pakkumisest ja eile andsid nad meie kooliperele imelise kontserdi.
Lastel oli võimalik küsimusi esitada, Lauraga koos pilti teha ja loomulikult oma kuulsuste autogrammikogu täiendada.
Ja ühele õpilasele oli temaga kohtumine eriliselt tähendusrikas, sest meie Bert on kooli suurim Eurovisiooni fänn ja ta sai koos Lauraga esitada laulu “Verona” ning olla Koit Toome rollis. Berdi südamest tulev rõõm ja tema silmade sära, need lausa kõrvetasid.
Laura ja Kusti on imelised muusikud, kellest õhuk südamesoojust, siirust, sõbralikkust, mõistmist jne.
Ja õhtul potsatas Mariti postkasti Laura kiri imeliste tänusõnadega meie armasale publikule.
Aitäh teile Laura ja Kusti!