Tähistasime õpetajate päeva.

Püüame õpetajate päeva tähistada reedel. Miks?
Just seepärast, et sellel päeval on koolipäev tavapärasest lühem ja siis saavad kõik töötajad peale aktust veel minna mõnusale väljasõidule.
Aga nüüd alustame algusest.
Sellel päeval pidi meile esinema tulema üks tubli ja noor laulja, kes kannab alati ägedaid peakatteid või mõnda huvitavat riietust.
Loomulikult oli selleks staariks Laura Põldvere.
Kuid oh õnnetust, kui hommikul tuli temalt teade, et ta on haigestunud ja sellel päeval meile esineda ei saa. Olime veidi nukrad, aga ta lubas kindlasti tulla. Ja juba ongi kokku lepitud novembrisse tema esinemine Viigi koolis.
Loomulikult ei puudunud ka kingitused meie ägedale kooliperele. Nimelt valmistasid õpilasomavalitsuse noored kõigile ühe purgi “NOORUSE EILIKSIIRI”. Nüüd ei ole vähemalt meie koolis vananemisega probleeme. Üks supilusikatäis enne magama minekut ja nii püsimegi alati noored.
Kui koolipäev läbi, keerasime bussinina Padise poole, et külastada sealset kloostrit. Kloostris oli meil tore õpituba, kus igaüks sai endale valmistada just temale meeldiva ürdisoola. Pärast tutvisime kloostri ajalooga läbi mõnusa nahkhiirte mängu.
Ja oligi kell jõudnud sinnamaani, et kõigil olid kõhtud tühjad ja meid ootas maitsev õhtusöök Tammetare Bistroos. Ja just selline sisukas päev meil oligi. Aitäh korraldajatele!