Jõululaat 2022

Ja saigi selleaastane jõululaat peetud. Ettevalmistused kauplemiseks algasid juba oktoobris. Alguses planeerimine, et mida müüa ja hiljem mõtete teostamine. Meie noored on ikka väga tublid ja kui kodu toetab oma lapse tegemisi, siis on lausa suurepärane.
Kohal olid loomulikult meie pikaajalised partnerid #creditinfoeesti ja #holmbank, kes korraldasid õnneloosi ja meisterdasid kuuseehteid. Õnnerattast võluti täna välja palju erinevaid vidinaid, mis noortele väga meeldivad. Peauhind, milleks oli rüperaal lasi ennast oodata pea viimaste loosideni ja lõpuks ta tuli, sedel, millele oli kirjutatud number 100. Hurraaa!
Ja veel kingiti koolile kohev ja võrratult lõhnav kuusepuu, tõeline jõulurõõm.
Ja mis oli laada eesmärk, no eks ikka ettevõtlikkuse arendamine, et noored oskaksid ja julgeksid rääkida mida nad müüvad, saaksid hakkama rahadega arveldamisel, julgeksid oma tooteid pakkuda jne. #ettevõtlikkool
Ja et neid oskusi aina paremaks lihvida, siis kohtume juba järgmise aasta jõululaadal!